Logo

W CADASie
DA SIĘ.

Cadas w skrócie

CADAS to jednorodne teleinformatyczne środowisko pracy klasy MES* przeznaczone do precyzyjnej koordynacji działań w zróżnicowanych technologiach gromadzenia danych sondażowych.

W wielomodułowym, skalowalnym systemie CADAS połączysz rozproszone zasoby całej sieci swoich kooperantów i jednolicie obsłużysz najbardziej potrzebne technologie ankietowania: przez Internet (CAWI), przez telefon (CATI), z laptopem (CAPI), z tabletem /telefonem Android (MOBI), na papierze (P&P):

  • ze wspólną konsolą operacyjną i edytorem kwestionariuszy,
  • ze wspólnym kwestionariuszem i zbiorem wyników dla wielu technik zastosowanych w jednym projekcie multi-mode,
  • z wbudowaną obsługą telefonii VoIP (SIP2).
MES* Manufacturer Execution System Zobacz więcej

Przez ostatnie 365 dni wypełniono   2 769 041  ankiet w tym:

  • cawi 871 441
  • cati 1 424 204
  • capi 195 855
  • mobi 276 093

Nasze produkty

Do prowadzenia formularzowych spisów, monitoringów, obserwacji lub krótkich wywiadów face-to face na terminalach typu: tablet, smartfon, PDA

Platforma tele-informatyczna (ICT) do szybkiego ankietowania (face-to-face) lub prowadzenia off-line formularzowych spisów, obserwacji lub audytów w punktach sprzedaży, punktach obsługi klienta lub wybranych miejscach publicznych przez wysłanników pracujących na terminalach z systemem Android: tablet, smartfon.

Do prowadzenia wywiadów telefonicznych CATI z tradycyjnego studia telefonicznego na terminalach typu desktop PC

Platforma tele-informatyczna do ankietowania w trybie on line techniką wywiadu telefonicznego z centralnym zarządzaniem i nadzorem w sieci lokalnej LAN (w studiu badań telefonicznych)

Do przetwarzania i prezentowania wyników badań audytowych typu Mystery Shopper

Platforma tele-informatyczna z systemem dostępowym do interaktywnego przeglądania i przetwarzania i prezentowania wyników badań audytowych typu Mystery Shopper z systemem obsługi reklamacji

Do prowadzenia przez terenową sieć ankieterską tradycyjnych wywiadów face2face na terminalach typu laptop

Platforma tele-informatyczna do prowadzenia off-line wywiadów bezpośrednich (face2face) w sieciach rozproszonych z centralnym zarządzaniem, rozdziałem próby i kwot i automatyczną synchronizacją na terminalach typu laptop.

Do przeprowadzania ankiet internetowych poprzez dystrybucje linków oraz integracje z serwisami i panelami respondentów.

Platforma tele-informatyczna do internetowego ankietowania on-line z dystrybucją ankiet poprzez linki przy wsparciu wbudowanego systemu mailingowego lub integracje z dowolnym serwisem lub panelem respondentów.

Do interaktywnego przetwarzania płaskich zbiorów danych sondażowych lub obserwacyjnych.

Aplikacja tele-informatyczna do interaktywnego przetwarzania płaskich zbiorów danych sondażowych lub obserwacyjnych przez internautów odwiedzających hostujący serwis.

Do automatyzacji połączeń telefonicznych, nadzorowania rozmów, zarządzania nagraniami oraz monitorowania i alokowania kosztów.

Serwer telekomunikacyjny własnej konstrukcji klasy VoiP, zbudowany w technologii SIP2, sterowany i zarządzany bezpośrednio z poziomu aplikacji sondażowania telefonicznego CATI przeznaczony do automatyzacji połączeń telefonicznych, monitorowania ruchu, rejestrowania rozmów oraz billingu w badaniach telefonicznych realizowanych w trybie In-Hall lub At-Home.

Do prowadzenia wywiadów telefonicznych CATI z wirtualnego studia w sieci rozproszonych terminali domowych typu desktop PC lub laptop

Platforma tele-informatyczna do ankietowania on-line techniką wywiadu telefonicznego w sieci rozproszonych stacji ankieterskich z centralnym zarządzaniem i zdalnym nadzorem w sieciach rozległych (WAN).

Do spotkań wirtualnych na platformie typu BBS (Bulletin Board System) w celu gromadzenia materiałów do badań jakościowych

Platforma tele-informatyczna klasy BBS (Bulletin Board System) - do pozyskiwania źródłowych danych do analiz jakościowych poprzez prowadzenie moderowanych dyskusji grupowych, happeningów lub spotkań warsztatowych w prerekrutowanych grupach rozproszonych uczestników.

Nowości w programach

CADAS w chmurze - oferta Pay4M

2 listopad

Jeśli nie potrafisz, albo nie masz czasu albo nie masz komu powierzyć skryptowania czy innych czynności obsługowych w systemie CADAS – możesz skorzystać z obsługi informatycznej Twego projektu u samego źródła tj przez certyfikowany personel CADAS Software Sp. z o.o. Za użycie dowolnej aplikacji sondażowej w „chmurze” CADAS zapłacisz tylko według liczebności próby N przeliczonej na minuty.

Demo ankiety MOBI w Google Play.

Mobi

Wpisanie frazy 'cadas mobi’ w wyszukiwarce Google Play otwiera zwięzły opis i zrzuty ekranowe aplikacji CADAS do prowadzenia formularzowych spisów, monitoringów, obserwacji lub krótkich wywiadów face-to face na terminalach typu: tablet, smartfon, PDA z systemem Android. Osoby bliżej zainteresowane mogą błyskawicznie załadować darmową aplikację ankietowania i bez mitręgi logowania do rzeczywistego projektu sprawdzić jej działanie na nowo opracowanej demonstracyjnej wersji kwestionariusza MOBI, w której zawarte są wszystkie wspierane typy pytań i kontrolki. Zapraszamy.