Logo

Referencje

Opinie naszych klientów

System CADAS dobrze się sprawdza w TNS Polska. Obecnie wykonujemy na nim blisko 200.000 wywiadów  rocznie. W połączeniu z profesjonalnymi usługami serwisowymi i pracami rozwojowymi daje to ważne  wsparcie technologiczne, szczególnie w badaniach typu tajemniczy klient i w innych, wymagających projektach rynku lokalnego.

dr Piotr Kwiatkowski Prezes Zarządu, TNS Polska

Skokowym wzrostem  sprzedaży usług MANDS  zaowocowało śmiałe zainwestowanie bez mała 1.000.000 zł unijnej dotacji w kompleksowy system informatyczny B2B obejmujący oprogramowanie  CADAS, infrastrukturę tele-informatyczną i sprzęt komputerowy. W ciągu zaledwie jednego roku zwiększyła się (do kwoty 160.000) liczba ankiet efektywnych realizowanych w cyklu rocznym. Spółka CADAS Software znakomicie wywiązała się z roli generalnego wykonawcy wykazując się znajomością rzeczy oraz poczuciem odpowiedzialności za cały projekt na wszystkich etapach przedsięwzięcia: od wstępnego omawiania zamiarów i założeń biznesowych, poprzez projektowanie szczegółowych rozwiązań organizacyjnych i technicznych w staraniach o dotację, aż po organizację dostaw i rozruch operacyjny systemu.

Maciej Ciechanowicz Właściciel, MANDS Badania Rynku i Opinii

Moduł CATI systemu CADAS zasługuje na szczególne uznanie zespołu badawczego każdej rozgłośni radiowej. Powodem najważniejszym jest wysoka jakość i perfekcyjna obsługa nagrań audio odtwarzanych respondentom w trakcie wywiadu telefonicznego. Osiągnęliśmy to w Grupie RMF bez zbędnych kosztów, tj. poprzestając na wykorzystaniu standardowych łączy internetowych i zwykłych słuchawek call-centerowych. Stoi za tym zastosowanie przez CADAS Software technologii czysto programowej, obywającej sią bez tradycyjnych central PABX. System telefonii jest nadzwyczaj wygodnie obsługiwany z jednej aplikacji zarządczej wraz z systemem sondażowania. Mamy do tego należytą stabilność systemu i przebogatą paletę funkcji obniżających koszty i ułatwiających życie obsłudze.

Mariusz Gołda Dyrektor Marketingu, Grupa RMF

PBS wykorzystuje oprogramowanie CADAS od 2009 roku. Dzięki elastycznemu i dającemu możliwość zwiększania wydajności prac terenowych oprogramowaniu CADAS, możliwe jest reagowanie na dynamikę popytu. Dużą zaletą platformy CADAS jest możliwość pracy w systemie Cati@tHome, która umożliwia dowolną skalowalność studia przy zachowaniu wysokiej jakości usług , co zapewnia całkowity i scentralizowany nadzór nad projektem, a także bieżące, zdalne monitorowanie agentów bez względu na miejsce realizacji projektu. Dzięki otwartości i nastawieniu na rozwój zespołu CADAS , możliwe jest ciągłe rozwijanie funkcjonalności oprogramowania, co w ostatnim roku zaowocowało zwiększeniem wydajności, jak również rozwinięciem dodatkowych funkcjonalności w ramach wszystkich technik. Dodatkową i bardzo ważną zaletą oprogramowania jest możliwość stosowania go również na wszystkich urządzeniach mobilnych z systemem Android, dzięki czemu nie mamy ograniczeń w rozwoju nowych technik realizacji.

Karina Ziembińska Dyrektor Pionu Realizacji Badań, PBS

Zaufali nam m.in.