Logo

W CADASie
DA SIĘ.

img-cadas-home

Nasze produkty

Do prowadzenia formularzowych spisów, monitoringów, obserwacji lub krótkich wywiadów face-to face na terminalach typu: tablet, smartfon, PDA

Platforma tele-informatyczna (ICT) do szybkiego ankietowania (face-to-face) lub prowadzenia off-line formularzowych spisów, obserwacji lub audytów w punktach sprzedaży, punktach obsługi klienta lub wybranych miejscach publicznych przez wysłanników pracujących na terminalach z systemem Android: tablet, smartfon.

Do prowadzenia wywiadów telefonicznych CATI z tradycyjnego studia telefonicznego na terminalach typu desktop PC

Platforma tele-informatyczna do ankietowania w trybie on line techniką wywiadu telefonicznego z centralnym zarządzaniem i nadzorem w sieci lokalnej LAN (w studiu badań telefonicznych)

Do przetwarzania i prezentowania wyników badań audytowych typu Mystery Shopper

Platforma tele-informatyczna z systemem dostępowym do interaktywnego przeglądania i przetwarzania i prezentowania wyników badań audytowych typu Mystery Shopper z systemem obsługi reklamacji

Do prowadzenia przez terenową sieć ankieterską tradycyjnych wywiadów face2face na terminalach typu laptop

Platforma tele-informatyczna do prowadzenia off-line wywiadów bezpośrednich (face2face) w sieciach rozproszonych z centralnym zarządzaniem, rozdziałem próby i kwot i automatyczną synchronizacją na terminalach typu laptop.

Do przeprowadzania ankiet internetowych poprzez dystrybucje linków oraz integracje z serwisami i panelami respondentów.

Platforma tele-informatyczna do internetowego ankietowania on-line z dystrybucją ankiet poprzez linki przy wsparciu wbudowanego systemu mailingowego lub integracje z dowolnym serwisem lub panelem respondentów.

Do interaktywnego przetwarzania płaskich zbiorów danych sondażowych lub obserwacyjnych.

Aplikacja tele-informatyczna do interaktywnego przetwarzania płaskich zbiorów danych sondażowych lub obserwacyjnych przez internautów odwiedzających hostujący serwis.

Do automatyzacji połączeń telefonicznych, nadzorowania rozmów, zarządzania nagraniami oraz monitorowania i alokowania kosztów.

Serwer telekomunikacyjny własnej konstrukcji klasy VoiP, zbudowany w technologii SIP2, sterowany i zarządzany bezpośrednio z poziomu aplikacji sondażowania telefonicznego CATI przeznaczony do automatyzacji połączeń telefonicznych, monitorowania ruchu, rejestrowania rozmów oraz billingu w badaniach telefonicznych realizowanych w trybie In-Hall lub At-Home.

Do prowadzenia wywiadów telefonicznych CATI z wirtualnego studia w sieci rozproszonych terminali domowych typu desktop PC lub laptop

Platforma tele-informatyczna do ankietowania on-line techniką wywiadu telefonicznego w sieci rozproszonych stacji ankieterskich z centralnym zarządzaniem i zdalnym nadzorem w sieciach rozległych (WAN).

Do spotkań wirtualnych na platformie typu BBS (Bulletin Board System) w celu gromadzenia materiałów do badań jakościowych

Platforma tele-informatyczna klasy BBS (Bulletin Board System) - do pozyskiwania źródłowych danych do analiz jakościowych poprzez prowadzenie moderowanych dyskusji grupowych, happeningów lub spotkań warsztatowych w prerekrutowanych grupach rozproszonych uczestników.

CADAS w chmurze - oferta Pay4N